Dlaczego warto
się zaszczepić?

 

Starosta Kaliski Krzysztof Nosal, Wójt Gminy Blizanów Sławomir Musioł oraz Gminny Ośrodek Kultury w Blizanowie zapraszają na koncert połączony z eventem kulinarnym " Smak Wielkopolski Kiełbasa Biała Parzona Wielkopolska"

W programie:

Godz. 12:00 - 18:00
Kiełbasa Biała Parzona Wielkopolska - Stoisko Kulinarne - pokaz produktu wraz z poradami kulinarnym, darmowa degustacja prowadzona przez zawodowych kucharzy, punkt konsultacyjny, konkursy, porady dietetyczne prowadzone przez dietetyków i technologów z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Godz. 15:00 - 18:00


Profilaktyczne badania i szczepienia przeciwko WZW typu B.

Szczepienia przeciwko Covid-19, jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

 

Występy muzyczne:


Big Band "Muzyka po godzinach"
Orkiestra OSP Blizanów
Orkiestra OSP Rychnów
Zespół Folklorystyczny KALINA
Orkiestra Deta OSP Pruszków
Zespół Wokalny DYNAMITKI


W budynku Starostwa Powiatowego w Kaliszu, w Sali Rycerskiej prezentowana będzie wystawa pt.: "Ornaty Papieskie na tle paramentów liturgicznych" przeniesiona z Muzeum Historii Przemysłu w Opatówku, oraz wystawa obrazów Międzynarodowych Plenerów Malarskich "Piękno Ziemi Blizanowskiej" w latach 2004-2021. Komisarz pleneru: Ewa Kowalczyk- Wiśniewska.

 

Koncert JPG B1 002

 

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w XII edycji Targów TSW 2022, które odbędą się w dniach 12–13 stycznia 2022 roku w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

To wyjątkowa edycja, organizowana po dwuletniej przerwie, dlatego tym bardziej cieszymy się na spotkanie z Państwem. Targi będą znakomitą okazją, by ogrodnicy nawiązali kontakt z producentami i dystrybutorami maszyn, środków ochrony roślin, nawozów, dostawcami środków do produkcji oraz usług.

Targom tradycyjnie towarzyszyć będą liczne konferencje, podczas których będzie można zapoznać się m.in. z najnowszymi trendami w:
• sadownictwie,
• produkcji truskawek,
• warzywnictwie,
• uprawach pod osłonami,
• przetwórstwie owoców i warzyw (nowość),
• ogrodnictwie ekologicznym i zrównoważonym.

Wśród prelegentów będą zarówno polscy, jak i zagraniczni specjaliści, naukowcy oraz praktycy. Dla zwiedzających przygotowaliśmy darmowy parking oraz dofinansowanie grup zorganizowanych.

Więcej informacji na temat targów oraz warunków uczestnictwa w imprezie znajduje się na stronie internetowej: www.tsw.pl.

Do zobaczenia!
Zespół TSW

 

1200x250 TSW 2022 zielony 002

powrót do góry strony