Szanowni Państwo,

Szkoła śpiewu „Happy Singers” prowadzona przez Dorotę Wróblewską zawita do Koźminka!

Zapraszamy serdecznie wszystkich którzy śpiewają lub chcą się przekonać, czy potrafią to robić. Jest okazja, żeby po okiem doświadczonych pedagogów, wokalistów, trenerów wokalnych popracować nad talentem, nad głosem, nad tym, co ważne na scenie. Planujemy siedem spotkań w terminie do wakacji.

  • Terminy to: 30.03, 13.04, 27.04, 11.05, 18.05, 1.06, 15.06
  • Godziny: od 17:15 młodsza grupa, od 18:35 starsza grupa.
  • Każde zajęcia trwają godzinę i piętnaście minut.
  • Dwie grupy wiekowe: 6-11 lat i od 12 roku życia.
  • Koszt za wszystkie spotkania to 200 złotych.
  • Zapisy pod numerem telefonu 697 003 253 (Pani Agnieszka Pawelec) lub osobiście w bibliotece lub GCK.

 

Kilka informacji o Happy Singers:

STUDIO EDUKACJI WOKALNEJ HAPPY SINGERS

Studio Happy Singers to szkoła kameralna. Naszym głównym celem jest edukowanie i świadomy rozwój wokalny zarówno początkującego jak i profesjonalnego wokalisty. Dbamy również o rozwój ogólnomuzyczny i artystyczny adeptów sztuki oferując zajęcia warsztatowe, teorii muzyki, umuzykalniające czy nauki gry na fortepianie.

Założycielką i właścicielką szkoły jest Dorota Wróblewska a jej główna siedziba znajduje się w Kaliszu.

DOROTA WRÓBLEWSKA – muzyk, pedagog, wokalistka, pianistka, certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej i Voive and More, wykładowca WPA UAM w Kaliszu, studiowała na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach, założycielka Studia Edukacji Wokalnej Happy Singers, organizatorka koncertów i warsztatów, od 2008 roku członkini kwartetu The Sunday Singers, solistka obecnie współpracująca z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Kaliskiej, Orkiestrą Reprezentacyjną Sił Powietrznych w Poznaniu, jako korepetytor wokalny z Teatrem im. W. Bogusławskiego w Kaliszu i Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu (Śpiewająca Polska), brała udział w wielu festiwalach muzyki w Polsce i poza jej granicami, wokalistka solowa i wielu mniejszych składów muzycznych oscylujących wokół muzyki jazzowej i smooth jazzowej.

KAROLINA JANIAK – pedagog, wokalistka, trener wokalny Studia Happy Singers, absolwentka kierunku Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej w tym specjalizacji muzyka estradowa Wydziału Pedagogiczno – Artystycznego UAM w Kaliszu.